Nefit Bosch najaarsacties: Ketel cashback dubbel voordeel

15 september t/m 31 december
Online
Door: Nefit Bosch
2026 0343 Desktop Header Dubbele Waarde Actie 1600x900px1
2026 0343 Actiebutton Dubbele Waarde Actie 500x500px2

Dubbel voordeel op Nefit cv-ketels en Bosch warmtepompen

Speciaal voor installateurs. Plaats je naast Nefit cv-ketels ook een of meerdere Bosch warmtepompen? Dan profiteer je tijdens deze actie van dubbel voordeel.

Van 15 september t/m 31 december 2026 verdubbelt Nefit Bosch je financiële voordeel. Voor elke 6 geregistreerde Nefit cv-ketels ontvang je een extra cashback bovenop je reguliere spaarpunten. Je ontvangt deze extra cashback als je in dezelfde actieperiode ook een deelnemende Bosch warmtepomp uit de R290-generatie registreert.

 

2026 0343 Desktop Header Dubbele Waarde Actie 1600x900px2

Deelnemende producten: Nefit cv-ketels en Bosch R290-warmtepompen

Deelnemende producten

De actie geldt uitsluitend voor de onderstaande geselecteerde productseries. Andere types of series cv-ketels en warmtepompen zijn uitgesloten van deelname.

Nefit cv-ketels

  • Nefit ProLine NxT
  • Nefit TrendLine II
  • Nefit 9700i

Bosch R290-warmtepompen

  • Bosch Compress 3800i AW
  • Bosch Compress (Hybrid) 5800i AW
  • Bosch Compress 7801i LW(M)

Actievoorwaarden

  • Deelname is uitsluitend voor in Nederland gevestigde installatiebedrijven die zijn aangesloten bij het Nefit Bosch Partner Portal.
  • Aanmelding via het formulier op de actiepagina is vereist.
  • Alleen toestellen die tijdens de actieperiode zijn geregistreerd, tellen mee. Actieperiode: 15 september t/m 31 december 2026.
  • Uitsluitingen en algemene bepalingen: landelijke partijen, projectontwikkelaars en inkoopcombinaties met speciale prijs- of projectafspraken zijn uitgesloten.

Bekijk de volledige actievoorwaarden hier.

Maken jullie al gebruik van de recycle-service?

Met deze permanente en kosteloze service voor installateurs bespaar je jezelf een boel gedoe.
Je kunt oude cv-ketels laten ophalen, waarna Nefit Bosch zorg draagt voor de recycling van het apparaat.
Per oude cv-ketel ontvang je naar keuze € 15,- of 200 spaarpunten (t.w.v. € 20,-).

Meer over de recycle-service >

Meer weten over de producten van Nefit Bosch?

Bel met de Nefit Bosch Supportline voor informatie of
vrijblijvend advies over dit product (0570 – 602 206, kies voor optie 2)

Ben je benieuwd naar de voordelen van werken met Nefit Bosch als lid van Abel Installatie?
Neem dan contact op met een van onze bedrijfsadviseurs.

Type evenement
Delen via
Gerelateerde fabrikanten
Nefit Bosch

Gerelateerde evenementen

Wil je meer evenementen zien? Ontdek dan de gerelateerde evenementen hieronder of ga naar het overzicht van alle evenementen.

Ook lid van Abel worden en gebruik maken van de voordelen? Plan een adviesgesprek!
Test